Zdarma za odvoz Praha

CIMG1701

O nás náš antikvariát bazar nabízí službu zdarma za odvoz a na našich stránkách nás můžete kontaktovat s Vaší nabídkou, máme dlouholetou tradici. Náš online bazar funguje pro inzerci v lokalitě Praha a Střední Čechy, inzerce je možná již od roku 2013.

Prodej a výkup knihy, staré tisky, sportovní potřeby, LP gramofonové desky, vinylové desky, plakáty a zajímavé pohlednice, staré časopisy, CD, DVD. Zaměřujeme se na historii, filosofii, umění, starší dětské knihy a hezké knihy vůbec. Při výkupu odvezeme klidně i knihy o které zájem nemáme (takže Vás zbavíme všech knih a knihoven). Dříve jsme si vybrali jen 4 knížky ze 100, dnes je tomu jinak. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Nábytek daruji za odvoz. skříně, postele. Často máme i jiný nábytek za odvoz. Napište co potřebujete, spojíme se s Vámi a můžete si odvézt. Nejlevnější zařízení bytů, chat, ubytoven atd.

CIMG1702

Antikvariát bazar a vykup knih, starožitného nábytku

Snažíme se vykoupit jen zajímavé tituly které považujeme za zajímavé (ale těch je dnes už málo), takže výkup celkem cokoli. Dříve jsme se snažili postupně aktualizovat naší nabídku ale dnes to už není v našich silách ani našim záměrem sem umístit vše. Nacházíte zde jen část toho, co nabízíme v obchodě. Oslovte nás s dotazem na jakoukoli knihu. Rádi Vám odpovíme.

UPOZORNĚNÍ: Zdarma za odvoz od 1.1.2018 ukončen provoz

CIMG1703
CIMG1704 CIMG1705 CIMG1706 CIMG1707 CIMG1708 CIMG1709

Železo

CIMG1189Železo, dřevo

nadrže