Starožitnosti, antik Praha

Starožitnosti, antik Praha

CIMG1265

Starožitnosti, antik Praha

O nás náš antikvariát bazar, nabízí starožitností, antik nábytek dále nabízíme výkup postele, stoly a židle, staré kuchyně výkup nábytku (specializujeme) se na výkup antik, starožitný nábytek a doplňku jako sklo, porcelán, keramika. Náš bazar funguje v lokalitě Praha a celé Střední Čechy (po dohodě přijedeme téměř kdekoli). výkup nábytku, křesla nabídněte cokoli.

Dále nabízíme prodej a výkup knihy, staré tisky, LP gramofonové desky, vinylové desky, plakáty a zajímavé pohlednice, staré časopisy, CD, DVD. Zaměřujeme se na historii, filosofii, umění, starší dětské knihy a hezké knihy vůbec. Při výkupu odvezeme klidně i knihy o které zájem nemáme (takže Vás zbavíme všech knih a knihoven). Dříve jsme si vybrali jen 4 knížky ze 100, dnes je tomu jinak. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

CIMG1264

Výkup knih antikvariát

Snažíme se vykoupit jen zajímavé tituly které považujeme za zajímavé (ale těch je dnes už málo), takže výkup celkem cokoli. Dříve jsme se snažili postupně aktualizovat naší nabídku ale dnes to už není v našich silách ani našim záměrem sem umístit vše. Nacházíte zde jen část toho, co nabízíme v obchodě. Oslovte nás s dotazem na jakoukoli knihu. Rádi Vám odpovíme.

DSC_0794 DSC_0795 DSC_0796 DSC_0801 DSC_0802 DSC_0806 (1) DSC_0812 DSC_0813 (1) DSC_0816

z3
z4