Vetešnictví Praha

1ACIMG1099
Vetešnictví a antikvariát Praha – bazar použitých věcí. Výkup a prodej veteše – starého použitého zboží. Výkup a vyklízení pozůstalostí vč. likvidace nepotřebných věcí. Zajímá nás vše sklo, porcelán, výkup knih, výkup drobnosti i větší věci (nábytek atd.) také i moderní věci, použité staré i starožitné věci, odvoz zajištěn. www.antikvariatbazar.cz

Vetešnictví Praha

O nás náš antikvariát bazar a vetešnictví Praha, jsme menší bazar a vetešnictví dohromady a máme dlouholetou tradici, výkup nabízíme bezezbytku. Naše vetešnictví funguje pro výkup a prodej sklo, keramika, obrazů atd. působíme v lokalitě Praha a Střední Čechy, inzerce je možná již od roku 2013.

Prodej a výkup knihy, staré tisky, LP gramofonové desky, vinylové desky, plakáty a zajímavé pohlednice, staré časopisy, CD, DVD. Zaměřujeme se na historii, filosofii, umění, starší dětské knihy a hezké knihy vůbec. Při výkupu odvezeme klidně i knihy o které zájem nemáme (takže Vás zbavíme všech knih a knihoven). Dříve jsme si vybrali jen 4 knížky ze 100, dnes je tomu jinak. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

1ACIMG1100

Snažíme se vykoupit jen zajímavé tituly které považujeme za zajímavé (ale těch je dnes už málo), takže výkup celkem cokoli. Dříve jsme se snažili postupně aktualizovat naší nabídku ale dnes to už není v našich silách ani našim záměrem sem umístit vše. Nacházíte zde jen část toho, co nabízíme v obchodě. Oslovte nás s dotazem na jakoukoli knihu. Rádi Vám odpovíme.

1ACIMG1101

Porcelán

foto č. 1 – zlatě zdobená 14-dílna porcelánová souprava Thun z 1. republiky, pro 6 osob
foto č. 2 – zdobená 12-dílna porcelánová souprava Thun z 1. republiky, pro 5 osob
foto č. 3 – stylová 10-dílna čajová porcelánová souprava Epiag z 1. republiky, pro 4 lidi
foto č. 4 – 15-dílna čajová porcelánová souprava Josefina pro 6 osob, stará 50 let.
vetešnictvípraha301 vetešnictvípraha302 vetešnictvípraha304 vetešnictvípraha305 vetešnictvípraha306

Obrazy

CIMG1006 CIMG1007 CIMG1010 CIMG1011 CIMG1011b